• Pzt – Cuma: 8:00 – 17:00
 • +90 535 816 48 15
 • info@daphneconsultant.com
 • Dil:

 • HAKKIMIZDA

  HAKKIMIZDA

  Dış ticaret sektöründe 14 yıllık bir tecrübeye sahip olan ekibimiz 2019 yılında  Daphne firması  altında faaliyetlerine başladı.

  Danışmanlık hizmetlerimizde firmalarımızın uluslararası pazarlarda etkin ve verimli politikalar üretip başarılı olmalarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ürünlerini yurt dışına arz etmek isteyen firmalara pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştiriyoruz. Yurt dışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecini gerçekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

  Markanın pazara giriş stratejisinden, kurumsal ihracat ve ithalat sisteminin kurulmasına kadar olan tüm süreçlerde danışmanlık üstlenerek hedef ülkeye yönelik tüm organizasyonu ele aldık. “Her zaman daha iyisi” ilkesiyle ilerleyen ekibimiz, bir toptan ticaret firmasından öteye giderek, mesleki bilgi ve tecrübesini ithalat ve ihracat sektörüne de kullanabilmektedir.

  Genç ve dinamik bir ekibin sinerjisinden yararlanmak isteyen yerli ve yabancı markalar için dış ticaret kültürünü oluşturmak ve bu konuda gereken süreci yönetmek üzere hizmet veriyoruz.

  Daphne Danışmanlık Şirketi, yenilikleri takip eden ve bilgiye dayalı olarak yürüten bir şirkettir.

  Vizyonumuz

  Daphne Danışmanlık Şirketi’nin amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

  Misyonumuz

  Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.